محمد مهدي پوينده on فروردین ۲۹ام, ۱۳۹۴

بنام خداوند جان و خرد مهدی طحانیان و محمد جواد ظریف امروز که مصاحبه وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با شبکه یورو نیوز (euronews) را دیدم ناگاه به یاد نوجوان غیور و انقلابی و رزمنده ای افتادم که در خط مقدم نبرد با دشمن و هنگام دفاع از ارزشها و کیان کشورش اسیر شده […]

ادامه‌ی متن مهدی طحانیان و محمد جواد ظریف

محمد مهدي پوينده on شهریور ۲۸ام, ۱۳۹۳

طاقتــم طاق شـد و از تــو نیـامد خبــری      جگــرم آب شـد و از تـــو نیـامــد خبــری عاشقانی که مدام از فرجت می گفتنـد       عکس شان قاب شد و از تو نیامد خبری . .

ادامه‌ی متن جمعه های انتظار

محمد مهدي پوينده on مرداد ۲ام, ۱۳۹۳

بنام پروردگار قادر و بی‌همتا چرا در راهپیمایی روز قدس شرکت می کنم؟ مقدمه لازم نیست؛ مسأله کاملا روشن است؛ فردا آخرین جمعه ماه رمضان ۱۴۳۵ ه.ق. است؛ یعنی فردا روز جهانی قدس است. روزی که حضرت امام خمینی (ره) برای «همبستگى بین المللى مسلمانان» و «حمایت از حقوق قانونى مردم مسلمان فلسطین» تعیین فرمودند(۱). […]

ادامه‌ی متن چرا در راهپیمایی روز قدس شرکت می کنم؟

محمد مهدي پوينده on آبان ۲ام, ۱۳۹۲

عـَلــیٌ حُبـه جـنه          قسیـــمُ النّـار و الجنه وصی المصطفی حقاً     اِمـــام الانـــس و الجنه عید سعید غدیر خم بر همه مسلمانان و بویژه شیعیان مولی الموحدین و امیرالمؤمنین، حضرت علی ابن ابیطالب(ع) مبارک و فرخنده باد. . .

ادامه‌ی متن عید سعید غدیر خم مبارک باد

محمد مهدي پوينده on مهر ۲۴ام, ۱۳۹۲

ای صبا از من به اسماعیل قربانی بگو زنده برگشتن ز کوی یار شرط عشق نیست عاشق دلداه آن باشد که از کوی حبیب تن به خاک و سر به نیزه سوی محبوبش رود   قربانی را به قربانگاه می برند اما عاشقان در قربانگاه زندگی می کنند و در آرزوی قربانی شدن نفَس می […]

ادامه‌ی متن عید قربان مبارک

محمد مهدي پوينده on مهر ۵ام, ۱۳۹۲

یکی از جمعه ها جان خواهد آمد        به درد عشــق درمـان خواهد آمد غـبــار از خــانـه هـای دل بگیـریـد        که بر این خانه مهمان خواهد آمد . .

ادامه‌ی متن جمعه‌های انتظار

محمد مهدي پوينده on شهریور ۲۶ام, ۱۳۹۲

هر دل که شکست ره به جایی دارد       هر اهـل دلی قبله نمایی دارد بـا آنکــه بـود قبــله مـا کـعبــه ولـی       ایـوان رضــا عجب صفــایی دارد میلاد ثامن الائـمه، حضرت علـی ابن موسی الرضـا (ع) بر همه شیعیان بویژه ایرانیان مبارک و فرخنده باد. . .

ادامه‌ی متن میلاد امام رضا(ع) مبارک

محمد مهدي پوينده on تیر ۷ام, ۱۳۹۲

همـه گویند به تعجیل ظهــورش صلـوات           کاش این جمعه بگویند به تبریک حضورش صلوات . .

ادامه‌ی متن جمعه‌های انتظار

محمد مهدي پوينده on تیر ۳ام, ۱۳۹۲

ای منتظـران گنـج نهـان می آید           آرامـش جـان عـاشقــان می آید بر بـام سحـر طلایـه داران ظهـور          گفتند که صاحب الزمـان می آید . .

ادامه‌ی متن میلاد ولی عصر, حضرت مهدی(عج) مبارک باد

محمد مهدي پوينده on خرداد ۳۱ام, ۱۳۹۲

  جمعه ها دلم خیلی بیشتر می گیره, یک هفته دلخوشیم این بود که شاید این جمعه بیایی اما عصر جمعه که میشه با خودم میگم چطور یک هفته دیگه تحمل کنم؟!

ادامه‌ی متن جمعه‌های انتظار